Ons team
 


Anneleen Ketelslegers
vorming, jeugdwerking
databeheer

anneleen@deregenboog.be


Bram Verstraeten
kinder -en volwassenwerking
communicatie
bram@deregenboog.be


Carine Deckers
volwassenwerking & administratie

carine@deregenboog.be


Elly Nijsthoven
volwassenwerking & stagebegeleiding

elly@deregenboog.be

       


Guler Gul
onderhoud


Johan Vanroye
directie

johan@deregenboog.be


Marleen Bloemen
Autisme Limburg

marleen@deregenboog.be


Mia Anthonissen
muziek

mia@deregenboog.be

       


Celine De Pauw
kinder - en jeugdwerking
vorming
celine@deregenboog.be


Yota Mokos
inclusief beleid &
armoedebestrijding
yota@deregenboog.be


Robine Keybeck
kinderwerking

robine@deregenboog.be


Nele Schroyen
Autisme Limburg

nele@deregenboog.be

       

Bestuur

De regenbOog vzw wordt bestuurd door een beleidsgroep en een bestuur.

Jan Knoops voorzitter raad van bestuur
Eddy Coenen secretaris raad van bestuur
Heidi Ernots bestuurslid
Katleen Claessens bestuurslid
Grietje Peeters bestuurslid
Jarno Szeplaki bestuurslid
Kimmy Lockkamper  bestuurslid
Claudia Smets bestuurslid
   
Denis Delhaise lid beleidsgroep
Rob Geurts lid beleidsgroep
Honoré Knoops lid beleidsgroep
Habiba Ait Baouider lid beleidsgroep
Johan Vanroye directeur